امروز:
چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
ساعت :

 بسم الله الرحمن الرحیم

فرياد خلق‌هاي تحت ستم و آه و ناله‌ي مظلومان تاريخ به گوش مي‌رسد و ما را به ياري و كمك مي‌طلبد. فرياد مسلماناني كه تحت شكنجه‌ي دول غاصب و قلدر جهان هستند به گوش مي‌رسد كه ما را به ياري مي‌خوانند. ما هستيم كه بايد به ياري آنها بشتابيم و ما مسؤوليم.

بايد به درسي كه سرور شهيدان در كربلاي خونين به ما آموخت، لبيك‌گويان و با مدد و ياري كامل قادر متعال و فرماندهي مستقيم امام زمان عجل‌الله و پيروي كامل از فرمان رهبر كبير انقلابمان كه فرموده‌اند:« راه قدس از كربلا مي‌گذرد.» به جبهه بشتابيم.

مسأله‌ي بعدي گروهك‌هاي ضدانقلاب و آمريكايي‌است. هشيار باشيد كه دشمنان، خصوصاً منافقين ضدخلق بين شما و اسلام، امام و روحانيت مبارز تفرقه و جدايي نيندازند كه دشمنان هدفشان اين است كه شما را از صراط مستقيم منحرف كنند. اگر چنين كردند روز بدبختي مسلمانان و روز خوشحالي آمريكا و ابرجنايتكارهاست.

امت اسلام! حفاظت و مسؤوليت خون چندين هزار شهيد، معلول و مجروح با شماست. مسؤوليت رسيدگي به امور و مشكلات خانواده‌ي شهدا، خصوصاً يتيمان شهدا كه گل‌هاي پرپر اين انقلابند با شماست. در كمك و ياري اين عزيزان كوچكترين كوتاهي نكنيد و تا جان در بدن داريد از انقلاب اسلامي و ولايت فقيه حمايت كامل كرده و هيچ‌گاه مسأله‌ي خدا و مرگ را از ياد نبريد.

چه بهتر از اين كه مرگ انسان كه وعده‌ي حتمي خداست به شهادت ختم شود. هيچ مرگي بهتر از شهادت در راه خدا نيست. اي كاش! هزاران جان داشتم و به خاطر رضاي خدا، در راه امام خميني كه همان راه اسلام عزيز است فدا مي‌كردم.

والسلام علیکم و رحمۀ الله و برکاته

 

اوقات شرعی

باماهمراه باشید