امروز:
چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
ساعت :

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ اشتَرى، مِنَ المُؤمِنينَ أَنفُسَهُم وَأَموالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الجَنَّةَ

با درود و سلام بر یگانه منجی بشریت ولی عصر(عج) و نائب بر حقش خمینی کبیر که می رود پرچم اسلام را در سراسر گیتی به اهتزار درآورد و با درود و سلام بر رزمندگان جان بر کف جبهه حق علیه باطل و با سلام بر شهدای گلگون کفن از کربلای حسین(ع) تا کربلای ایران.

و اينک کربلاي ديگري است. حسين‌وار برخاسته و فرياد « هل من ناصر ينصرني» حسين را تکرار کرده و همه کس را در اين کربلا به وادي مي‌خواند. من و شما اي برادرانم بايد به اين ندا لبيک گوييم و راهي را برگزينيم که حسين و يارانش پيمودند. از اسلام آنگونه حمایت کنیم که ابوالفضل(ع) علمدار از حسین(ع) حمایت کرده و فرمود والله ان قطعتموا یمینی انی اجامی ابدا عن دینی. من نيز آگاهانه و خالصانه چنين راه سرخي را انتخاب نمودم و اسماعيل‌وار به قربانگاه شتافتم تا با دشمنان خدا پيکار کنم و شرک و کفر را از ميان بردارم. همانند علمدار باشم براي حسين زمان، امام عزيز و تا جان در بدن دارم از اين پرچم حمايت نمايم. من امروز در راه جاودانه ای گام نهادم که انتهای آن حکومت مستضعفین بر جهان است. میخواهم با نثار خون خود، خونی که در مقابل اسلام بسیار ناچیز است، زمینه حکومت مهدی(عج) را فراهم نمایم. از خدا می خواهم تا توفیق شهادت را نصیبم گرداند زیرا در زندگیم خدمتی به اسلام نکردم پس بگذار قطره ای از خونم بر زمین بریزد، نهالی بروید که در راه خدمت به اسلام کوشا باشد. انسان تنها در مقابل مرگ تسلیم است و هیچکاری از او برنمی آید، پس چه بهتر که این مرگ در راه عشق خود با آن کس باشد که انسان او را می پرستد تا بصورت شهید ملقب شود که شهادت بزرگترین نامها است.

و اینک ای ملت غیور و مسلمان ابران: اگر مشتاق سعادتید این فرزند فاطمه، خمینی عزیز که امام نور است و ما را بسوی نور می خواند یاری کنید. امام را دعا کنید. از خدا بخواهید که تا ظهور حضرت مهدی(عج) او را برایمان نگه دارد و از جمهوری اسلامی حمایت کنید که این عمل خدا و رسولش را خشنود می سازد. به دعا اهمیت دهید زیرا خدا فرموده (ادعونی استجب لکم) بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را. نماز جماعت و مخصوصاً نماز جمعه را ترک نکنید زیرا دشمنان ما از این جماعتها وحشت دارند و می ترسند.

و شما ای همرزمانم: رهرو راه امام عزیز باشید که همانا پیام و سخن او سخن انبیاء و اولیاء خداست. از خدا بترسید و تقوا پیشه کنید و از دین حمایت نمایید که این برای شما بهتر است. خردمند باشید و به اسلام بیندیشید و هدف شما برپایی قانون خدا باشد. به دنیا دل مبندید و همیشه آماده جهاد با مستکبران شرق و غرب به خصوص آمریکا، شوروی، اسرائیل و امثال آنها باشید و بدانید که دنیا سرای گذر است و تنها اعمال ماست که در پیشگاه خدا اجر و مزد دارد.

و شما ای پدر و مادر: اول از هر چیز سلام گرم و آتشین من به شما ای پدر و مادر گرامیم. سلام گرم مرا از قتلگاه شهدا بپذیرید. میدانم در زندگی رنج فراوانی برایم کشیده اید، مرا عفو کنید. ان شاا... خداوند تعالی اجر این زحمات شما را خواهد داد. پیرو ولایت فقیه و روحانیت مبارز و همیشه در صحنه باشید. شرکت در مراسم مذهبی خصوصاً دعای کمیل و نماز جمعه را فراموش نکنید. بعد از شهادتم از شما می خواهم که ناراحت نباشید و هر وقت به فکر من افتادید یه یاد حسین(ع) و مظلومیت حسین(ع) گریه کنید و خوشحال باشید که شما نیز فرزندی را در راه اسام و قرآن قربانی داده اید.

و شما ای برادران عزیز: راه خدا بهترین راه هاست. پوینده و کوشنده در این راه باشید و نگذارید که اسلحه ام بر زمین بیفتد. شما نیز همانند ابوالفضل(ع) که در صحرای کربلا برادر خود حسین(ع) را یاری کرد برادر خود و دیگر رزمندگان را یاری کنید. مطیع امر امام و ولایت فقیه باشید و از روحانیت در خط امام اطاعت کنید تا به رستگاری جاوید برسید. در آخر از شما خواهش می کنم مرب به بزرگی خود ببخشید.

و شما ای خواهرانم: شما نیز زینب وار باشید و از هوی و هوس بپرهیزید و فقط در راه خدا مبارزه کرده و حجاب اسلامی را حفظ کنید که دشمن از سیاهی چادر شما بیشتر از خون سرخ ما وحشت دارد و از شما کمال تشکر را دارم زیرا شما در حق من خیلی محبت کرده اید. برایتان آرزوی موفقیت میکنم.

و امّا شما همسرم! در زندگي حجاب، عفّت و پاکدامني را سرلوحه خودت قرار بده و هميشه فاطمه‌وار و زينب‌گونه زندگي و مبارزه کن و پيام شهيدان خدا را به گوش جهانيان برسان. من برای شما همسر شایسته ای نبودم مرا حلال کن. من به زندگي و زن و بچّه علاقه دارم ولي خدا و قرآن و اسلام را بيشتر از آنها دوست دارم. فرزندم را طوري تربيت کن که خدا مي‌خواهد. به او بگو پدري داشتي که در راه اسلام و قرآن با کفّار پيکار کرده و به شهادت رسيده است.

و در آخر چند کلمه براي دخترم مي‌نويسم:

تو اي دخترم! همانند ديگر دختران شهدا محکم و استوار باش و بدان که تنها تو نيستي که پدرت در اين راه رفته، خيلي از پدران بچّه‌ها رفته‌اند و شما هم يکي از آنها هستي. از تو مي‌خواهم با استقامت خودت بر دهان ياوه‌گويان داخلي و خارجي بزني و به آنها نشان بدهي که پدرت به خاطر اسلام جان خود را داده است. زندگي خودت را ساده بگذران. به دنيا دل مبند که دنيا زودگذر است. باتقوا و اطاعت مطلق از خدا توشه‌ آخرت خود را آماده کن.

والسلام علیکم و رحمۀ الله و برکاته

 

اوقات شرعی

باماهمراه باشید